Chystá se druhé vydání knihy Ženy a dobrodružství Bohumila Konečného!

(18.4.2019)

V současné době se připravuje 2. vydání knihy Ženy a dobrodružství Bohumila Konečného! První vydání je již totiž téměř rozebráno.
 

Kniha bude opět vázaná, bude mít o 20 stran více než první vydání - celkem cca 200 stran, předpokládaná cena okolo 300 korun.  Objeví se zde úplně nové a neznámé originály. 

Kniha je doplněna pasáž o Intimních obrazech Bohumila Konečného, rozšířena je obrazová dokumentace pro firmu Baťa, v obrazové části došlo k výměně části otištěných originálů (Humoristické listy, Intimní obrazy, Mladý hlasatel, Vpřed, ilustrace z foglarovek a knih Otakara Batličky …), tak, aby byla tvorba Bohumila Konečného představena v co nejširší možné míře.

Publikace bude představena na stejnojmenné výstavě ve Zlíně (24.5. - 30.7.2019). 

Výslednou grafickou podobu dává knize renomovaný knižní grafik Luboš Drtina (mj. autor grafické podoby výstavy B.Konečného ve Villa Pellé v Praze) a kniha bude určitě stát za to! Doporučujeme!

 

PS: Kniha vyjde v nákladu 700 kusů. Pokud chcete mít jistotu, že ji budete mít ve své knihovničce a navíc chcete podpořit dobrou věc, můžete na její vydání přispět malým sponzorským darem ve výši minimálně 1000 korun. Pokud o této možnosti uvažujete, napište prosím na naši kontaktní adresu. Vydání již podpořilo asi 12 soukromých osob a společnosti U.S.G.POL, s.r.o., Genexone s.r.o. a tiskárna Daniel. Děkujeme! 

bimba-1.jpg
bimba-2.jpg
c1.jpg
c2.jpg
c3.jpg
c3b.jpg
c4.jpg
c5.jpg
c6.jpg